Opäť po roku sa konalo krajské kolo súťaže v recitácii kresťanskej poézie a prózy "A Slovo bolo u Boha" v Trenčíne. Zúčastnili sa ho štyria zástupcovia našej školy: tretiačka L. Krivá recitovala prózu a štvrták V. Pavlík poéziu v 2. vekovej kategórii. Šiestak F. Harvánek predniesol prózu a jeho spolužiak M. Pavlík poéziu v 3. vekovej kategórii. Bratia Pavlíkovci získali prvé miesta vo svojich kategóriách a postupujú na celoslovenské kolo do Bratislavy. Ďakujeme p. uč. A. Cehelskej za prípravu a všetkým recitátorom za ich vystúpenie a víťazom naďalej držíme palce.