• Základné informácie

• Vzhľadom k zhoršeniu epidemiologickej situácie v okrese Považská Bystrica /bordová farba/ krúžková činnosť bude prebiehať v zmenenom režime. Vedúci krúžkov vás budú informovať formou Edupage.

Krúžok Herňa v Pastoračnom centre momentálne neprebieha.

Vzhľadom k tomu, že v posledných rokoch došlo k zmene financovania CVČ vás prosíme, aby ste okrem prihlášky do nášho CVČ odovzdali aj čestné vyhlásenie spolu so vzdelávacím poukazom.

Poplatok v CVČ je: Vzdelávací poukaz  a Čestné vyhlásenie. V prvom polroku sa za krúžky neplatí. Uvidíme aká bude situácia v druhom polroku.

Žiaci prihlásení do CVČ automaticky môžu využívať herňu v Pastoračnom centre Stred, ktorá bude otvorená vo štvrtky a v piatky.

Prihlášky do CVČ nájdete na našej stránke, v škole alebo v pastoračnom centre.

Prihlásiť sa je potrebné do 15. 9. 2021

Poplatok za CVČ platia len žiaci prípravného a prvého ročníka

na školský rok 2021/2022 je 10,- Eur za celý šk. rok, prosíme, aby ste sumu uhradili do konca septembra.

Účet  číslo:  SK91 0200 0000 0000 1273 2372

Suma:  10,- Eur

Variabilný symbol:   22

Konštantný symbol:   0308

Poznámka:  CVČ, meno + priezvisko  dieťaťa, trieda

Príspevok v CVČ sa neuhrádza za žiaka, ak jeho zákonný zástupca je v zozname poberateľov dávky v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi podľa osobitného predpisu vydanom Úradom práce , sociálnych vecí a rodiny. V prípade, ak bude zákonný zástupca vyradený zo zoznamu poberateľov horeuvedených dávok je povinný uhradiť príspevok na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou CVČ v zmysle zákona NR SR č.245/2008 o výchove a vzdelávaní - školský zákon, § 114 (3).

Výhody členstva v našom CVČ:

Výhodné zľavy pri organizovaní duchovných obnov pre deti a mladých, jarných a letných táborov a výletov.

Výrazné súrodenecké zľavy pri organizovaní letných táborov.

*****

Počas roka budeme organizovať pre deti, mládež aj rodiny rôzne akcie, napr. športové turnaje, duchovné obnovy, tábory, výlety, kurzy a pod., o ktorých vás budeme informovať počas nedeľných oznamov, prostredníctvom  plagátov a na webovej stránke www.zsmoyzespb.edupage.sk a FB stránkach školy a pastoračného centra.

Aktivity pre dospelých

Manželské večery pre manželské páry, aktuálne informácie sledujte na stránke www.pb.fara.sk.

Rodičovské večery /Kurz výchovy pre rodičov detí do 10 rokov a tínedžerov/aktuálne informácie sledujte na stránke farnosti.

Modlitbové stretnutia rodičov v školskej kaplnke – sledujte stránku školy.

Tréning #DOTELA - je kondično-silový tréning, v ktorom precvičujeme celé telo. Jeho cieľom je, aby sa pri pohybe ľudia zabavili, dobre si dali #DOTELA a splnili si ciele pre ktoré začali cvičiť. Cvičenie prebieha v katolíckom dome alebo na ihrisku.

Kontakt: info@beyourbest.sk 0902 125 659 trénerka: silvia.valkaiova@gmail

• Moyzesova 1 017 01 Považská Bystrica Slovakia