• Výdajná školská jedáleň

• V našej škole poskytujeme stravu prostredníctvom výdajnej školskej jedálne. Stravu dovážame zo ZŠ Stred v Považskej Bystrici.

Ak máte záujem o stravovanie, na začiatku šk. roka je potrebné vyplniť zápisný lístok, ktorý si môžete stiahnuť tu:

Prihlásiť sa je možné aj v priebehu šk. roka. Strava je iba pre prihlásených žiakov.

Pri výdaji sa používa čipový systém. Cena čipu je 5,-Eur. Je nutné, aby dieťa malo čip pri každom obede.

Vzhľadom na zvýšenie režijných nákladov v súvislosti s obedami „zadarmo“ po dohode zo ZŠ Stred sme pristúpili k čiastočnému zvýšeniu nákladov na odobraté jedlo, ktoré bude hradiť zákonný zástupca dieťaťa.

Pre žiaka 1. stupňa bude doplatok 0,05 Eur/odobratý obed. V prípade, že žiak nebude odhlásený alebo si obed neprevezme, rodič platí plnú sumu, čo je 1,83 Eur /0,58 režijné náklady ZŠ sv. Augustína + 1,20  štátna dotácia na stravu + 0,05 príspevok od rodiča/.

Pre žiaka 2. stupňa bude doplatok 0,13 Eur/odobratý obed. V prípade, že žiak nebude odhlásený alebo si obed neprevezme, rodič platí plnú sumu, čo je 1,91 Eur /0,58 režijné náklady ZŠ sv. Augustína + 1,20  štátna dotácia na stravu + 0,13 príspevok od rodiča/.

V prípade, že chcete dieťa odhlásiť z obeda, urobte tak na www.strava.cz a môžete použiť aj mobilnú aplikáciu.

Jedálny lístok si môžete pozrieť tu: https://zsstredpb.edupage.org/menu/