• Základné informácie

Krúžková činnosť začína info stretnutiami 18.9. 2023.

Prihlášky dostanú žiaci v škole 5.9. 2023.

Vzhľadom k tomu, že minulý rok došlo k zmene financovania CVČ a zvýšeniu nákladov na energie, v tomto šk. roku sú poplatky nasledovné:

Poplatok v CVČ je: 20,- Eur/ rok + Čestné vyhlásenie + Vzdelávací poukaz.

Prihlásiť sa je potrebné do 15. 9. 2023

Poplatok za CVČ:

na školský rok 2023/2024 je 20,- Eur za celý šk. rok, prosíme, aby ste sumu uhradili do konca septembra.

Účet  číslo:  SK91 0200 0000 0000 1273 2372

Suma:  20,- Eur

Variabilný symbol:   22

Konštantný symbol:   0308

Poznámka:  CVČ, meno + priezvisko  dieťaťa, trieda

Príspevok v CVČ sa neuhrádza za žiaka, ak jeho zákonný zástupca je v zozname poberateľov dávky v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi podľa osobitného predpisu vydanom Úradom práce , sociálnych vecí a rodiny. V prípade, ak bude zákonný zástupca vyradený zo zoznamu poberateľov horeuvedených dávok je povinný uhradiť príspevok na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou CVČ v zmysle zákona NR SR č.245/2008 o výchove a vzdelávaní - školský zákon, § 114 (3).

Krúžky: Školská knižnica a Formácia tretiakov sú oslobodené od poplatkov.

Výhody členstva v našom CVČ:

Výhodné zľavy pri organizovaní duchovných obnov pre deti a mladých, jarných a letných táborov a výletov.

Výrazné súrodenecké zľavy pri organizovaní letných táborov.

*****

Počas roka budeme organizovať pre deti, mládež aj rodiny rôzne akcie, napr. športové turnaje, duchovné obnovy, tábory, výlety, kurzy a pod., o ktorých vás budeme informovať počas nedeľných oznamov, prostredníctvom  plagátov a na webovej stránke www.zsmoyzespb.edupage.sk a FB stránkach školy a pastoračného centra.