Navigácia

 • Riaditeľské voľno

  Riaditeľské voľno

  Riaditeľstvo ZŠ oznamuje žiakom a rodičom, že dňa 28.9. 2018 /piatok/ udeľujeme žiakom riaditeľské voľno z prevádzkových dôvodov. Vo štvrtok bude prevádzka ŠKD iba do 14.00 hod. Ďakujeme za pochopenie.

 • Podpora výstavby telocvične

  Podpora výstavby telocvične

  V prípade, že by ste chceli finančne podporiť dokončenie telocvične, môžete tak urobiť na číslo účtu SK91 0200 0000 0000 1273 2372 do poznámky dar škole. Ďakujeme!

 • Plenárne rodičovské združenie

  Plenárne rodičovské združenie

  Vážení rodičia, pozývame Vás na plenárne RZ, ktoré bude v pondelok 17.9. 2018 o 15.30 v KD. Potom budú nasledovať triedne RZ. Účasť aspoň jedného rodiča je potrebná. Ďakujeme a tešíme sa na stretnutie.

 • Rozvrh krúžkov

  Rozvrh krúžkov

  Pozrite si rozvrh krúžkov v časti Rozvrh krúžkov v CVČ. Tešíme sa, že budete s nami rozvíjať svoje dary a talenty. Prihlášku si môžete stiahnuť tu: 

 • Otvorenie šk. roka 2018/2019

  Otvorenie šk. roka 2018/2019
  3. 9. 2018

  Nový šk. rok 2018/2019 sme začali slávnostnou sv. omšou vo farskom kostole. V homílii sme uvažovali o potrebe konania dobrých skutkov aj vtedy, keď nás nikto nevidí. Po skončení sv. omše a príhovore našej pani riaditeľky sme sa presunuli do svojich tried. Prajeme všetkým úspešné vykročenie!

 • Začiatok školského roka 2018/2019

  Oznamujeme všetkým žiakom a ich rodičom, že nový školský rok zahájime v pondelok 3. septembra 2018 slávnostnou svätou omšou so začiatkom o 09.00 hod vo farskom kostole Navštívenia Panny Márie.

  Tešíme sa na vás!

 • Brigáda 29.8. 2018 o 9.00 v KD

  Brigáda 29.8. 2018 o 9.00 v KD

  Milí rodičia a priatelia školy. Obraciame sa na Vás s prosbou. Počas leta sa nám v KD podarilo vymeniť okná, vymieňa sa strecha....telocvičňa sa pomaly tiež dokončieva. Keďže bol čas dovoleniek a firmy sú plne vyťažené, termíny sa posunuli, a preto by sme Vás chceli poprosiť o pomoc s upratovaním katolíckeho domu. Dnes sa ešte dokončí maľovanie tried a jedálne. Kto by mohol, tak v stredu o 9.00 bude brigáda - umývanie okien, podláh a vlastne všetkého :-) Je potrebné si priniesť čistiace prostriedky, handričky, vedro...

  Už vopred ďakujeme za pomoc a veríme, že to všetko s Božou a Vašou pomocou stihneme.

 • Prímestský tábor v Pastoračnom centre

  Prímestský tábor v Pastoračnom centre

  Počas prvého prázdninového týždňa sme putovali so svätými a zažili sme naozaj krásne dobrodružstvo :-)

 • Výletový tábor 2018

  Výletový tábor 2018

  Od 9. do 13. júla 2018 sa realizovala prázdninová aktivita Základnej školy sv. Augustína a Pastoračného centra Stred a to Denný výletový tábor. Takmer 50 detí a ich  vedúci každé ráno vyrážali spoznávať krásy Slovenska. V poradí už tretí tábor tohto typu priblížil deťom históriu našich hradov ako Devín, Čachtice, Bojnice a vďaka miniatúram v Matúšovom kráľovstve v Podolí  i mnoho iných historických pamiatok. Keďže deti majú radi hlavne zábavu a pohyb, táborníci sa  vyskákali v dvoch športových centrách v Bratislave a Púchove. Stihli tiež navštíviť Štôlňu Andrej  a videli   výrobu mincí v Mincovni Kremnica. Pekný týždeň zakončili vychádzkou na najnovšie pútnické miesto  Slovenska – Butkov, kde ďakovali za pekne strávený čas s kamarátmi.

 • Leto s nami

  Leto s nami

  Pozývame Vás na letné tábory, ktoré sa uskutočnia v spolupráci s pastoračným centrom. Viac info na plagátoch a prihláškach. Prihlášky si môžete stiahnuť pod plagátom. Tešíme sa na Vás.

 • Letný tábor , CVČ pri ZŠ sv. Augustína

  bližšie informácie: milada.bajzova@gmail.com, 0907 477 811

 • Školská akadémia

  Školská akadémia
  28. 6. 2018

  Na pódiu Katolíckeho domu sa s vlastným kultúrnym programom predstavili takmer všetky triedy od prípravného ročníka až po deviaty. Nezabudli sme ani na oceňovanie najlepších, ktorí v tomto školskom roku dosiahli výborné výsledky. Do galérie Školská akadémia boli pridané fotografie.

 • Rozlúčka deviatakov

  Rozlúčka deviatakov
  26. 6. 2018

  A nastal čas lúčenia deviatakov s našou školu. Pri tejto príležitosti sme sa spolu s nimi stretli na večierku, na ktorom sme si pozreli ich kultúrny program i zatancovali si. Prajeme im úspešný štart do stredoškolského štúdia.

 • Zápis do prípravného ročníka

  Zápis do prípravného ročníka bude 25.6. 2018 v čase od 15.30 do 17.00 v 1. triede.

  Na zápis treba prísť s dieťaťom a priniesť si občiansky preukaz a rodný list dieťaťa. K nástupu do prípravného ročníka je potrebné  potvrdenie z CŠPP a od klinického logopéda.

 • Prezentácia policajných psov

  Prezentácia policajných psov
  22. 6. 2018

  V rámci teoretickej prípravy na účelové cvičenie zavítali medzi nás príslušníci mestskej polície, aby nám predviedli ukážky z výcviku policajných psov. Porozprávali nám o tom, čo dokážu tieto vycvičené psy a niektoré odvážne deti si aj vyskúšali „útoky“ policajných psov.

 • Škola v prírode

  Škola v prírode
  15. 6. 2018

  Žiaci 3. a 4. ročníka sa so svojimi triednymi učiteľkami a animátormi zúčastnili školy v prírode v krásnom prostredí Kremnických hôr. Program bol veľmi pestrý a bohatý: objavovanie histórie starobylého banského mesta Kremnica, prehliadka štôlne a najstaršej mincovne na svete, návšteva hradného areálu i turistika na Krahulskú rozhľadňu. Nechýbalo ani hľadanie tajomného pokladu.

 • Deň rodiny

  Deň rodiny

  V nedeľu 10. júna sa v areáli školy konala tradičná akcia s názvom Deň rodiny. Žiaci so svojimi rodinnými príslušníkmi sa zapojili do aktivít s názvom Cesta okolo sveta, pozreli si kultúrny program i pochutnali si na výbornom guláši. Ďakujeme všetkým za účasť a podporu rozvoja našej školy.

 • Pozvánka na Deň rodiny

  Srdečne Vás pozývame na Deň rodiny, ktorý bude 10.6. 2018. Tešíme sa na stretnutie!

 • Beh nádeje - 9.6. 2018

  Pridajte sa k nám a spoločne pomôžeme našej škole!

  Môžete sa zaregistrovať za našu školu a prihlásiť aj rodinných príslušníkov a priateľov. Žiaci budú registrovaní cez školu. Boli by sme vďační za čo najväčšiu účasť, vzhľadom k tomu, že finančná suma sa môže použiť na nákup športových potrieb. Ďakujeme!

 • Deň detí

  Deň detí
  1. 6. 2018

  Prvý júnový piatok sa jednotlivé triedy zapojili do 3. ročníka školskej olympiády, kde si zmerali sily v rôznych (ne)tradičných disciplínách. Víťazi i všetky deti boli odmenené. Do galérie Deň detí boli pridané fotografie.

strana:

Novinky

Kontakt

 • Základná škola svätého Augustína
  Moyzesova 1
  017 01 Považská Bystrica
 • 042 4325866

Fotogaléria